SUPER POLISA GNIEZNO, Grunwaldzka 4 62-200 Gniezno

Super polisa Gniezno

O firmie

Superpolisa Gniezno.pl to firma powstała z pasji do pomagania ludziom oraz z zainteresowania rynkiem ubezpieczeniowym. Firma to młody dynamiczny zespół, który nieustannie podnosi swoje kwalifikację, aby spełniać potrzeby klientów.

Zapraszamy Państwa do naszego biura na ul. Grunwaldzkiej 4 (przy parkingu marketu DINO).

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń. Ubezpieczamy samochody, mieszkania, domy (również w budowie), firmy, odpowiedzialność zawodową jak również życie. Współpracujemy z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi więc na pewno dobierzemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb zarówno cenowo jak i zakresem. Sprzedajemy również uczestnictwa w otwartych ubezpieczeniach grupowych. Zajmujemy się również pośrednictwem kredytowym wiodących banków na rynku polskim (kredyty hipoteczne, samochodowe i konsolidacyjne).

Proszę pamiętać, iż auto zarejestrowane musi w tym samym dniu posiadać ubezpieczenie OC !!!!!!! dlatego istnieje możliwość zawarcia polisy w innych godzinach pracy biura. Prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia. Nowość ! raty w ubezpieczeniach zapytaj kupując polisę

Serdecznie zapraszamy Superpolisa Gniezno